Oddział Sulechów

Prezes
Małgorzata Suchorska
malgosia.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 604 590 591

Kierownik Hurtowni-oddział Sulechów
Robert Mistewicz
robert.m@cedrus.zgora.pl
tel. +48 723 705 031

 

Księgowość

Ewa Borowiak - Główna Księgowa

ewa.b@cedrus.zgora.pl
tel. +48 422 74 80

Beata Sauer - Pracownik Działu Ksiegowości

beata.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 422 74 80

 

Kontakt dla sklepów
Joanna Leśnik
joanna.l@cedrus.zgora.pl
tel. +48 664 065 954

Ilona Kłos
ilona.k@cedrus.zgora.pl

Katarzyna Gulbicka
katarzyna.g@cedrus.zgora.pl

tel. +48 726 722 000


Dział Sprzedaży dla Rynku PROFI
Grzegorz Roślik
grzegorz.r@cedrus.zgora.pl
tel. +48 531 446 900


Dział Sprzedaży Nasion, Rozsad i Kwiatów
Anna Sołoduchin
anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 668 108 698


Koordynator Hali Sprzedaży
Małgorzata Dembowska
malgorzata.d@cedrus.zgora.pl
tel. +48 68 385 58 11


Sprzedaż Nasion Warzyw
Katarzyna Strawa
katarzyna.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 68 385 58 11

Dział Środków Ochrony Roślin,                  Nawozów i Nawodnień
Adrian Makałowski
adrian.m@cedrus.zgora.pl
tel. +48 723 705 032


Sklep internetowy e-cedrus.pl   
Opiekun e-sklepu:  Jolanta Rogowicz
tel. +48 728 85 96 62
jolanta.r@cedrus.zgora.pl

zamowienia@e-gardenion.pl

CEDRUS Hurtownia Ogrodnicza
66-100 Sulechów, ul. Rozwojowa 6
tel. +48 068 385 58 11, +48 664 065 954
fax: 068 422 70 20
sulechow@cedrus.zgora.pl 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 800 - 1600 ,     


 

Oddział Poznań

Kierownik Hurtowni-oddział Poznań
Marzena Skubiszyńska
marzena.s@cedrus.zgora.pl 
tel. +48 664 924 563


Przedstawiciel handlowy
Mirosław Sobierajski         
mirek.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 604 538 611


Dział Sprzedaży Nasion Kwiatów i Rozsad
Małgorzata Pytko                         
malgorzata.p@cedrus.zgora.pl   
tel. +48 723 705 035

 

Kontakt dla sklepów
Aleksandra Sokołowska
aleksandra.s@cedrus.zgora.pl

 

Magdalena Wermuz
magdalena.w@cedrus.zgora.pl


CEDRUS Hurtownia Ogrodnicza
61-313 Poznań
ul. Gospodarska 18
tel./fax: +48 61 872 68 74, + 48664 924 563
poznan@cedrus.zgora.pl            

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 800 - 1600 ,      






Zapisz