Cedrus Hurtownia Ogrodnicza sp. z o.o. 

Cedrus 
Hurtownia Ogrodnicza sp. z o.o. 
ul. Rozwojowa 6, Brzezie k/Sulechowa, 66-100 Sulechów 
NIP: PL 973-07-52-711
REGON: 639771777
wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000555111; Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000,00 zł
PREZES
Małgorzata Suchorska
e-mail:  malgosia.s@cedrus.zgora.pl

 

PROKURENT

Małgorzata Suchorska
e-mail: malgosia.s@cedrus.zgora.pl

 

I ODDZIAŁ - SULECHÓW

 

ADRES
CENTRALA I GŁÓWNY MAGAZYN

ul. Rozwojowa 6
66-100 Sulechów


LOKALIZACJA GPS

52°05'29.6''N 15°36'23.2''E

52.091569, 15.606440


cedrus hurtownia ogrodnicza sulechów

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek: 8:00- 16:00

 

KONTAKT

e- mail: sulechow@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 065 954
tel.: +48 68 385 58 11
fax: +48 68 422 70 20

 

KIEROWNIK HURTOWNI


Robert Mistewicz
e - mail: robert.m@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 031
tel.: +48 68 385 58 11 


DZIAŁ HANDLOWY 


RYNEK HOBBY (Zaopatrzenie sklepów i centrów ogrodniczych)


Katarzyna Gulbicka
e-mail: katarzyna.g@cedrus.zgora.pl
tel kom.: +48 726 722 000 
tel.: +48 68 385 58 11 


Elżbieta Furmańska
e-mail.: elzbieta.f@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 065 954
tel.: +48 68 385 58 11


Ewelina Radziej
e-mail.: ewelina.r@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 535 371 410
tel.: +48 68 385 58 11

 

RYNEK PROFI (Zaopatrzenie rynku profesjonalnego: ogrodnictwo, szkółkarstwo, sadownictwo, warzywnictwo, architektura krajobrazu)

 

  • Sprzedaż nasion, rozsad i kwiatów.

 

Anna Sołoduchin
e-mail.: anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 668 108 698
tel.: +48 68 385 58 11

 

  • Sprzedaż nasion warzyw oraz środków ochrony roślin, nawozów i nawodnień.

 

Adrian Makałowski
e - mail: adrian.m@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 032
tel.: +48 68 385 58 11

 

  • Sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów i nawodnień.

 

Dawid Nikolak
e - mail: dawid.n@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 531 446 900 
tel.: +48 68 385 58 11


DZIAŁ LOGISTYKI I ZAMÓWIEŃ


Małgorzata Dembowska
e – mail: malgorzata.d@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 531 717 817
tel.: +48 68 385 58 11


Anna Sołoduchin
e-mail.: anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 668 108 698
tel.: +48 68 385 58 11


WSPARCIE SPRZEDAŻY INETRNETOWEJ


Jolanta Rogowicz
e – mail: jolanta.r@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 728 859 662
tel.: +48 68 385 58 11 


Marta Pijanowska
e – mail: marta.p@cedrus.zgora.pl
tel.: +48 68 385 58 11

 

KSIĘGOWOŚĆ  Cedrus Hurtowni Ogrodniczej sp. z o.o. 


Ewa Borowiak 
główna księgowa
e -mail: ewa.b@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 602 252 274
tel.: +48 68 385 58 11

 

Beata Sauer
pracownik Działu Księgowości
e -mail: beata.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 602 252 274
tel.: +48 68 385 58 11



Mateusz Karbowniczek
asystent ds. księgowości
e -mail: mateusz.k@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 602 625 274
tel.: +48 68 385 58 11


II ODDZIAŁ - POZNAŃ

 

ADRES

ul. Gospodarska 18
61-313 Poznań


LOKALIZACJA GPS

52°20'50.6"N 17°01'35.8"E

52.347403, 17.026598


cedrus hurtownia poznan

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek -piątek: 8:00 - 16:00

 

KONTAKT

e- mail: poznan@cedrus.zgora.pl
tel./fax: + 48 61 872 68 74 

 

KIEROWNIK HURTOWNI


Marzena Skubiszyńska
e -mail: marzena.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 924 563


DZIAŁ HANDLOWY


RYNEK HOBBY  (Zaopatrzenie sklepów i centrów ogrodniczych)


Aleksandra Miś
e -mail: aleksandra.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.:+48 536 343 833


Tatiana Sergot
e -mail: tatiana.s.@cedrus.zgora.pl


RYNEK PROFI  (Zaopatrzenie rynku profesjonalnego: ogrodnictwo, szkółkarstwo, sadownictwo, 
warzywnictwo, architektura krajobrazu)


Magdalena Warmuz
e -mail: magdalena.w@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 035

 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY


Mirosław Sobierajski
e -mail: mirek.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 604 538 611












Cedrus HURTOWNIA OGRODNICZA sp. z o. o.

ul. Rozwojowa 6, Brzezie k/Sulechowa, 66-100 Sulechów 

NIP: PL 973-07-52-711
REGON: 639771777

wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000555111;
Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000,00 zł

Rachunek bankowy:
Bank: BZ WBK S.A. I o/Sulechów
nr rach.: 90109015800000000119198822