Cedrus Hurtownia Ogrodnicza sp. z o.o. 

Cedrus 
Hurtownia Ogrodnicza sp. z o.o. 
ul. Rozwojowa 6, Brzezie k/Sulechowa, 66-100 Sulechów 
NIP: PL 973-07-52-711
REGON: 639771777
wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000555111; Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000,00 zł
PREZES
Małgorzata Suchorska
e-mail:  malgosia.s@cedrus.zgora.pl

 

PROKURENT

Małgorzata Suchorska
e-mail:malgosia.s@cedrus.zgora.pl

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Maciej Witoszyński
e-mail: maciej.w@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 924 563

 

 

I ODDZIAŁ - SULECHÓW

 

ADRES
CENTRALA I GŁÓWNY MAGAZYN

ul. Rozwojowa 6

66-100 Sulechów

LOKALIZACJA GPS
52°05'29.6''N 15°36'23.2''E
52.091569, 15.606440

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00



KONTAKT
e- mail: sulechow@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 065 954
tel.: +48 68 385 58 11
fax: +48 68 422 70 20

 

PLATFORMA B2B CEDRUS

Zespół obsługi B2B
e-mail: b2b@cedrus.zgora.pl
www.hurtowniaogrodniczaonline.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY. RYNEK HOBBY.
Zaopatrzenie sklepów i centrów ogrodniczych.


Anna Sołoduchin
e-mail: anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 668 108 698

Elżbieta Furmańska
e-mail: elzbieta.f@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 065 954

Barbara Cora
e-mail: barbara.c@cedrus.zgora.pl
tel.: +48 68 385 58 11

DZIAŁ HANDLOWY. RYNEK PROFI.
Zaopatrzenie rynku profesjonalnego: ogrodnictwo, szkółkarstwo, sadownictwo, warzywnictwo, architektura krajobrazu.

  • Sprzedaż nasion, rozsad i kwiatów.

Anna Sołoduchin
e-mail: anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 668 108 698

  • Sprzedaż nasion warzyw oraz środków ochrony roślin, nawozów i nawodnień.

Adrian Makałowski
e-mail: adrian.m@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 032

  • Sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów i nawodnień.

Dawid Nikolak
e-mail: dawid.n@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 531 446 900

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY 


Grzegorz Paniec

e-mail: grzegorz.p@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 031

DZIAŁ LOGISTYKI D.S.  WSPÓŁPRACY Z  DOSTAWCAMI. RYNEK HOBBY.

Małgorzata Dembowska
e–mail: malgorzata.d@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 531 717 817

Katarzyna Kuźnicka
e-mail: katarzyna.k@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 535 371 410


DZIAŁ LOGISTYKI D.S.  WSPÓŁPRACY Z DOSTAWCAMI. RYNEK PROFI.

Anna Sołoduchin
e-mail: anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 668 108 698

MARKETING I WSPARCIE SPRZEDAŻY INETRNETOWEJ

Jolanta Rogowicz
e–mail: jolanta.r@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 728 859 662

Marta Pijanowska
e–mail: marta.p@cedrus.zgora.pl
tel.: +48 887 898 800

KSIĘGOWOŚĆ 

Krystyna Antczak
główna księgowa
e-mail: krystyna.a@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 602 625 274

Mateusz Karbowniczek
asystent ds. księgowości
e-mail: mateusz.k@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 602 625 274


GŁÓWNY MAGAZYN

Przemysław Zdanowicz
główny magazynier
e-mail: przemyslaw.z@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 604 539 611

Piotr Nowakowski
z-ca głównego magazyniera
e-mail: piotr.n@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 695 822 817

 

cedrus hurtownia ogrodnicza sulechów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II ODDZIAŁ - POZNAŃ

ADRES
ul. Gospodarska 18

61-313 Poznań

LOKALIZACJA GPS
52°20'50.6"N 17°01'35.8"E
52.347403, 17.026598

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

KONTAKT

e-mail: poznan@cedrus.zgora.pl



DZIAŁ SPRZEDAŻY


Luiza Godek

e-mail: luiza.g@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 885 680 900

Katarzyna Kabat
e-mail: kasia.k@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 885 660 900


Anna Haenel
e-mail: anna.h@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 035 


DZIAŁ ZAKUPÓW


Magdalena Suchorska

e-mail: magdalena.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.:+48 536 343 833

Patrycja Bielawska
e-mail: patrycja.b@cedrus.zgora.pl
tel.kom.: + 885 670 800


PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY


Maciej Kujawa

e-mail: maciej.k@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 604 538 611

MAGAZYN


Sebastian Gorzelańczyk

główny magazynier
e-mail: sebastian.g@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 783 620 207



cedrus hurtownia poznan




















Cedrus Hurtownia Ogrodnicza sp. z o. o.
ul. Rozwojowa 6, Brzezie k/Sulechowa, 66-100 Sulechów
NIP: PL 973-07-52-711
, REGON: 639771777
wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego
przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000555111;

Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000,00 zł
Rachunek bankowy:
Bank: BZ WBK S.A. I o/Sulechów
nr rach.: 90109015800000000119198822