Oddział Sulechów

Prezes
Małgorzata Suchorska
malgosia.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 604 590 591

Kierownik Hurtowni-oddział Sulechów
Grzegorz Roślik
grzegorz.r@cedrus.zgora.pl
tel. +48 723 705 031

 

Księgowość

Ewa Borowiak

ewa.b@cedrus.zgora.pl
tel. +48 422 74 80

Barbara Gwóźdź

barbara.g@cedrus.zgora.pl
tel. +48 422 74 80

 

Kontakt dla sklepów
Joanna Leśnik
joanna.l@cedrus.zgora.pl
tel. +48 664 065 954

Dział Sprzedaży Nasion, Rozsad i Kwiatów
Anna Sołoduchin
anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 668 108 698

Sprzedaż Nasion Warzyw
Jagoda Janas
jagoda.j@cedrus.zgora.pl
tel. +48 68 385 58 11

Dział Środków Ochrony Roślin,                  Nawozów i Nawodnień
Adrian Makałowski
adrian.m@cedrus.zgora.pl
tel. +48 723 705 032


Sklep internetowy e-cedrus.pl   
Opiekun e-sklepu:  Marta Kmera
tel. +48 728 85 96 62
jolanta.r@cedrus.zgora.pl


CEDRUS Hurtownia Ogrodnicza
66-100 Sulechów, ul. Rozwojowa 6
tel. +48 068 385 58 11, +48 664 065 954
fax: 068 422 70 20
sulechow@cedrus.zgora.pl 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 800 - 1600 ,      
w sezonie   800 - 1700


 

Oddział Poznań

Kierownik Hurtowni-oddział Poznań
Marzena Skubiszyńska
marzena.s@cedrus.zgora.pl 
tel. +48 664 924 563


Przedstawiciel handlowy
Mirosław Sobierajski         
mirek.s@cedrus.zgora.pl
tel. +48 604 538 611


Dział Sprzedaży Nasion Kwiatów i Rozsad
Marta Korbas                         
marta.k@cedrus.zgora.pl   
tel. +48 723 705 035


CEDRUS Hurtownia Ogrodnicza
61-312 Poznań - Szczepankowo
ul. Ostrowska 398
tel./fax: +48 61 872 68 74, + 48664 924 563
poznan@cedrus.zgora.pl            

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 800 - 1600 ,      
w sezonie   800 - 1700